400061. Recambio de cremallera direccion para peugeot 205 ii (20a/c) 1.8 td referencia OEM IAM 400061 400061
There are 2 people interested in this product
| Model: | 205 II (20A/C) |
| Version: | 1.8 TD |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | VF320AA9225693573 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 78CV 57KW |
| Engine code: | A9A |
| Mileage: | 381.000 |
| Brand Ref.: | 400061 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Model: | 205 II (20A/C) |
| Version: | 1.8 TD |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | VF320AA9225693573 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 78CV 57KW |
| Engine code: | A9A |
| Mileage: | 381.000 |
| Brand Ref.: | 400061 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |