IRON, WITH MINOR DENT. Second-hand front bumper reinforcement for seat cordoba (6k1, 6k2) 1.4 16v OEM IAM reference 6K0805449A 6K0805449A
There are 1 people interested in this product
| Model: | CORDOBA (6K1, 6K2) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZ2R209762 |
| Color: | GREY |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | AUA |
| Mileage: | 224.000 |
| Brand Ref.: | 6K0805449A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 591 |
| SubSubWarehouse: | 100305112 |
| Model: | CORDOBA (6K1, 6K2) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZ2R209762 |
| Color: | GREY |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | AUA |
| Mileage: | 224.000 |
| Brand Ref.: | 6K0805449A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 591 |
| SubSubWarehouse: | 100305112 |