(WITHOUT COLLAR) 20CM68 5973811A - 5 SPEEDS 2201LT COMPATIBLE WITH CMF8 - 20CL58 - 20CL76 - CMFH - 20CM76 - CMGF - CLG6. Second-hand gearbox for peugeot 306 hatchback (7a, 7c, n3, n5) 2.0 xsi OEM IAM reference 20CM68 2201LT 5973811A
There are 2 people interested in this product
| Model: | 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) |
| Version: | 2.0 XSi |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1995 |
| Chassis: | VF37CRFX230537894 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 121CV 89KW |
| Engine code: | RFX |
| Mileage: | 433.000 |
| Brand Ref.: | 2201LT |
| Equivalence Ref.: | 5973811A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 482 |
| SubSubWarehouse: | 100061074 |
| Model: | 306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) |
| Version: | 2.0 XSi |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1995 |
| Chassis: | VF37CRFX230537894 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 121CV 89KW |
| Engine code: | RFX |
| Mileage: | 433.000 |
| Brand Ref.: | 2201LT |
| Equivalence Ref.: | 5973811A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 482 |
| SubSubWarehouse: | 100061074 |