E43021HA3A - 543021HA3A TORN BOOT 1 YELLOW MARK AND 1 WHITE MARK ON THE SPRING. Second-hand right front shock absorber replacement part for Nissan Micra IV (K13K, K13KK) 1.2 OEM IAM reference 543021HA3A E43021HA3A
There are 1 people interested in this product
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0030041 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 254.000 |
| Brand Ref.: | E43021HA3A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 416 |
| SubSubWarehouse: | 100038707 |
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0030041 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 254.000 |
| Brand Ref.: | E43021HA3A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 416 |
| SubSubWarehouse: | 100038707 |