175201HC0A REF INYECTORES : FBY11HQ 3 INYECTORES CLEMA 2 PINES. Recambio de rampa inyectora para nissan micra iv (k13k, k13kk) 1.2 referencia OEM IAM 175201HC0A 175201HC0A
There are 3 people interested in this product
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0030041 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 254.000 |
| Brand Ref.: | 175201HC0A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 452 |
| SubSubWarehouse: | 100070380 |
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0030041 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 254.000 |
| Brand Ref.: | 175201HC0A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 452 |
| SubSubWarehouse: | 100070380 |