123031HC0A 145 MM DE DIAMETRO POLEA 6 CANALES. Recambio de polea cigueñal para nissan micra iv (k13k, k13kk) 1.2 referencia OEM IAM 123031HC0A 123031HC0A
There are 3 people interested in this product
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0030041 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 254.000 |
| Brand Ref.: | 123031HC0A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 411 |
| SubSubWarehouse: | 100037757 |
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0030041 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 254.000 |
| Brand Ref.: | 123031HC0A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 411 |
| SubSubWarehouse: | 100037757 |