1P0827550A RIGHT - LEFT. Boot / tailgate struts spare part for seat leon (1p1) 2.0 tdi 16v OEM IAM reference 1P0827550A 1P0827550A
There are 3 people interested in this product
| Model: | LEON (1P1) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | VSSZZZ1PZ6R077686 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD |
| Mileage: | 306.000 |
| Brand Ref.: | 1P0827550A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 365 |
| SubSubWarehouse: | 100167282 |
| Model: | LEON (1P1) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | VSSZZZ1PZ6R077686 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD |
| Mileage: | 306.000 |
| Brand Ref.: | 1P0827550A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 365 |
| SubSubWarehouse: | 100167282 |