905021HM0A 5 DOORS 2/2 PINS * DIRT MARKS. Second-hand boot / tailgate lock replacement part for Nissan Micra IV (K13K, K13KK) 1.2 OEM IAM reference 905021HM0A 905021HM0A
There are 2 people interested in this product
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0030041 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 344.000 |
| Brand Ref.: | 905021HM0A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 393 |
| SubSubWarehouse: | 100034532 |
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0030041 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 344.000 |
| Brand Ref.: | 905021HM0A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 393 |
| SubSubWarehouse: | 100034532 |