341011HC0A *KNOB AND GAITER WITH DIRT MARKS AND WEAR MARKS (SEE PHOTOS) 5 GEARS. Second-hand gear lever replacement part for nissan micra iv (k13k, k13kk) 1.2 OEM IAM reference 341011HC0A 341011HC0A
There are 5 people interested in this product
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2016 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0317628 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 34.000 |
| Brand Ref.: | 341011HC0A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 420 |
| SubSubWarehouse: | 100039351 |
| Model: | MICRA IV (K13K, K13KK) |
| Version: | 1.2 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2016 |
| Chassis: | MDHFBUK13U0317628 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 80CV 59KW |
| Engine code: | HR12 |
| Mileage: | 34.000 |
| Brand Ref.: | 341011HC0A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 420 |
| SubSubWarehouse: | 100039351 |