6429T1. Recambio de brazo limpia trasero para peugeot 307 (3a/c) 1.6 16v referencia OEM IAM 6429T1 6429T1
There are 3 people interested in this product
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33ANFUB82320361 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 203.000 |
| Brand Ref.: | 6429T1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33ANFUB82320361 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 203.000 |
| Brand Ref.: | 6429T1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |