3C0941753K -- 89315539 VALEO *SCUFFS AND SCRATCHES 9 PINS WITH CONTROL UNIT AND MAGNIFIER. Left headlight spare part for volkswagen passat variant (3c5) 2.0 tdi OEM IAM reference 3C0941753K 3C0941753K 89315539 V
There are 2 people interested in this product
| Model: | PASSAT VARIANT (3C5) |
| Version: | 2.0 TDI |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | WVWZZZ3CZ8E141992 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKP |
| Mileage: | 283.000 |
| Brand Ref.: | 3C0941753K |
| Equivalence Ref.: | 89315539 V |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 376 |
| SubSubWarehouse: | 100032394 |
| Model: | PASSAT VARIANT (3C5) |
| Version: | 2.0 TDI |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | WVWZZZ3CZ8E141992 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKP |
| Mileage: | 283.000 |
| Brand Ref.: | 3C0941753K |
| Equivalence Ref.: | 89315539 V |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 376 |
| SubSubWarehouse: | 100032394 |