8E9945093 -- 8E9945093A -- 484501 *SCRATCHES AND SCUFFS 3 PINS 5 DOORS. Left tailgate rear light spare part for audi a4 b7 avant (8ed) 2.0 tdi 16v OEM IAM reference 8E9945093 8E9945093A
There are 2 people interested in this product
| Model: | A4 B7 Avant (8ED) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | WAUZZZ8E07A211539 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BRE |
| Mileage: | 285.000 |
| Brand Ref.: | 8E9945093A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 383 |
| SubSubWarehouse: | 100033475 |
| Model: | A4 B7 Avant (8ED) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | WAUZZZ8E07A211539 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BRE |
| Mileage: | 285.000 |
| Brand Ref.: | 8E9945093A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 383 |
| SubSubWarehouse: | 100033475 |