FIBREGLASS. Second-hand front panel part for seat ibiza (6l1) 1.4 16v OEM IAM reference 6L0805588A 6L0805588A
There are 3 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6L1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VSSZZZ6LZ2R017917 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | BBY |
| Mileage: | 218.000 |
| Brand Ref.: | 6L0805588A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 361 |
| SubSubWarehouse: | 100031178 |
| Model: | IBIZA (6L1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VSSZZZ6LZ2R017917 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | BBY |
| Mileage: | 218.000 |
| Brand Ref.: | 6L0805588A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 361 |
| SubSubWarehouse: | 100031178 |