FIBREGLASS. Second-hand front panel for volkswagen polo (9n1) 1.4 16v OEM IAM reference 6Q0805588K 6Q0805588K
There are 3 people interested in this product
| Model: | POLO (9N1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | WVWZZZ9NZ3Y241363 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | BBY |
| Mileage: | 191.000 |
| Brand Ref.: | 6Q0805588K |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 361 |
| SubSubWarehouse: | 100031185 |
| Model: | POLO (9N1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | WVWZZZ9NZ3Y241363 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | BBY |
| Mileage: | 191.000 |
| Brand Ref.: | 6Q0805588K |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 361 |
| SubSubWarehouse: | 100031185 |