9681545980 - 4007VK - A5097811A - HPI 2 AND 9 PIN CONNECTOR. Second-hand power steering pump replacement for Citroën C4 Berlina 1.6 16V HDI OEM IAM reference 9681545980 4007VK A5097811A
There are 6 people interested in this product
| Model: | C4 BERLINA |
| Version: | 1.6 16V HDi |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | VF7LC9HXC74625089 |
| Power: | 90CV 66KW |
| Engine code: | 9HX |
| Brand Ref.: | 4007VK |
| Equivalence Ref.: | A5097811A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 305 |
| SubSubWarehouse: | 100042457 |
| Model: | C4 BERLINA |
| Version: | 1.6 16V HDi |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | VF7LC9HXC74625089 |
| Power: | 90CV 66KW |
| Engine code: | 9HX |
| Brand Ref.: | 4007VK |
| Equivalence Ref.: | A5097811A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 305 |
| SubSubWarehouse: | 100042457 |