R2AX18JH1A - 5WK96666 5 PINS. Replacement lambda sensor for Mazda CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) OEM IAM reference R2AX18JH1A R2AX18JH1A 5WK96666
There are 3 people interested in this product
| Model: | CX-7 (ER) |
| Version: | 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | JMZERH9A600217544 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 173CV 127KW |
| Engine code: | R2 |
| Mileage: | 383.000 |
| Brand Ref.: | R2AX18JH1A |
| Equivalence Ref.: | 5WK96666 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 452 |
| SubSubWarehouse: | 100069984 |
| Model: | CX-7 (ER) |
| Version: | 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | JMZERH9A600217544 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 173CV 127KW |
| Engine code: | R2 |
| Mileage: | 383.000 |
| Brand Ref.: | R2AX18JH1A |
| Equivalence Ref.: | 5WK96666 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 452 |
| SubSubWarehouse: | 100069984 |