(WITHOUT COMPLETE CLUTCH - WITHOUT EXHAUST MANIFOLD - WITHOUT OIL DIPSTICK OR SUPPORT) (CHECKED VIA SPARK PLUGS) DELCO BOSCH 0237520059 050905205AR - THROTTLE BODY VDO 408237111008 037133064D - 264,000 KM 050100103CX. Complete engine spare part for seat ibiza (6k) 1.4 16v OEM IAM reference AFT 050100103CX
There are 7 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZVR129401 |
| Color: | RED |
| Power: | 101CV 74KW |
| Engine code: | AFT |
| Mileage: | 264.000 |
| Brand Ref.: | 050100103CX |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 353 |
| SubSubWarehouse: | 100030811 |
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZVR129401 |
| Color: | RED |
| Power: | 101CV 74KW |
| Engine code: | AFT |
| Mileage: | 264.000 |
| Brand Ref.: | 050100103CX |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 353 |
| SubSubWarehouse: | 100030811 |