1L0947105B. Second-hand interior light replacement for seat ibiza (6k) 1.4 16v OEM IAM reference 1L0947105B 1L0947105B
There are 3 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZVR129401 |
| Color: | RED |
| Power: | 101CV 74KW |
| Engine code: | AFT |
| Mileage: | 264.000 |
| Brand Ref.: | 1L0947105B |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 396 |
| SubSubWarehouse: | 100034906 |
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZVR129401 |
| Color: | RED |
| Power: | 101CV 74KW |
| Engine code: | AFT |
| Mileage: | 264.000 |
| Brand Ref.: | 1L0947105B |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 396 |
| SubSubWarehouse: | 100034906 |