6L1857552A 2 PINS * WITH DIRT MARKS. Replacement right sun visor for seat cordoba saloon (6l2) 1.4 16v OEM IAM reference 6L1857552A 6L1857552A
There are 2 people interested in this product
| Model: | CORDOBA BERLINA (6L2) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | VSSZZZ6LZ4R153836 |
| Color: | GREY |
| Power: | 100CV 74KW |
| Engine code: | BBZ |
| Mileage: | 280.000 |
| Brand Ref.: | 6L1857552A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 506 |
| SubSubWarehouse: | 100080176 |
| Model: | CORDOBA BERLINA (6L2) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | VSSZZZ6LZ4R153836 |
| Color: | GREY |
| Power: | 100CV 74KW |
| Engine code: | BBZ |
| Mileage: | 280.000 |
| Brand Ref.: | 6L1857552A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 506 |
| SubSubWarehouse: | 100080176 |