4-HOLE DRUM BRAKES, WITH ABS. Rear axle spare part for Nissan Note (E11, NE11) 1.5 DCI OEM IAM reference 55501BC64A 55501BC64A
There are 3 people interested in this product
| Model: | NOTE (E11, NE11) |
| Version: | 1.5 dCi |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | SJNFDAE11U1116225 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 86CV 63KW |
| Engine code: | K9K |
| Mileage: | 250.000 |
| Brand Ref.: | 55501BC64A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Model: | NOTE (E11, NE11) |
| Version: | 1.5 dCi |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | SJNFDAE11U1116225 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 86CV 63KW |
| Engine code: | K9K |
| Mileage: | 250.000 |
| Brand Ref.: | 55501BC64A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |