8D0857511A. Second-hand interior mirror for audi a4 b7 (8ec) 2.0 tdi 16v OEM IAM reference 8D0857511A 8D0857511A
There are 2 people interested in this product
| Model: | A4 B7 (8EC) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | WAUZZZ8E66A040102 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BLB |
| Mileage: | 239.000 |
| Brand Ref.: | 8D0857511A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 380 |
| SubSubWarehouse: | 100043632 |
| Model: | A4 B7 (8EC) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | WAUZZZ8E66A040102 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BLB |
| Mileage: | 239.000 |
| Brand Ref.: | 8D0857511A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 380 |
| SubSubWarehouse: | 100043632 |