8E0959855 -- 8E0959855A 4 DOORS 4 PINS. Second-hand rear right window switch for Audi A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V OEM IAM reference 8E0959855 8E0959855A
There are 3 people interested in this product
| Model: | A4 B7 (8EC) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | WAUZZZ8E66A040102 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BLB |
| Mileage: | 239.000 |
| Brand Ref.: | 8E0959855A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Model: | A4 B7 (8EC) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | WAUZZZ8E66A040102 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BLB |
| Mileage: | 239.000 |
| Brand Ref.: | 8E0959855A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |