302413H -- 28082. Second-hand front right window regulator switch replacement part for renault vel satis (bj0) 2.0 16v turbo OEM IAM reference 302413H 167232A VALEO
There are 2 people interested in this product
| Model: | VEL SATIS (BJ0) |
| Version: | 2.0 16V Turbo |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF1BJ0K0628234906 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 163CV 120KW |
| Engine code: | F4RQ762 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 167232A |
| Equivalence Ref.: | VALEO |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | VEL SATIS (BJ0) |
| Version: | 2.0 16V Turbo |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF1BJ0K0628234906 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 163CV 120KW |
| Engine code: | F4RQ762 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 167232A |
| Equivalence Ref.: | VALEO |
| Warranty: | 01-00 |