0281002956 - 03L906461A 4 PIN CONNECTOR. Replacement mass air flow sensor for audi a3 (8p1) 2.0 tdi 16v OEM IAM reference 0281002956 03L906461A BOSCH
There are 3 people interested in this product
| Model: | A3 (8P1) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | WAUZZZ8PXAA115930 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD,CBAB,CFFB,CLJA |
| Mileage: | 261.000 |
| Brand Ref.: | 03L906461A |
| Equivalence Ref.: | BOSCH |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 434 |
| SubSubWarehouse: | 100042144 |
| Model: | A3 (8P1) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | WAUZZZ8PXAA115930 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD,CBAB,CFFB,CLJA |
| Mileage: | 261.000 |
| Brand Ref.: | 03L906461A |
| Equivalence Ref.: | BOSCH |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 434 |
| SubSubWarehouse: | 100042144 |