030906262K - 24H09 - ZF19J CLAMP 6 PINS. Second-hand lambda sensor replacement for seat ibiza (6k1) 1.4 16v OEM IAM reference 030906262K 030906262K
There are 2 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZ2R033289 |
| Color: | GREY |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | AUA |
| Mileage: | 174.000 |
| Brand Ref.: | 030906262K |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 331 |
| SubSubWarehouse: | 100130016 |
| Model: | IBIZA (6K1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZ2R033289 |
| Color: | GREY |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | AUA |
| Mileage: | 174.000 |
| Brand Ref.: | 030906262K |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 331 |
| SubSubWarehouse: | 100130016 |