62822JD20A FRONT RIGHT AIR GUIDE. Second-hand front panel for nissan qashqai (j10) 2.0 16v cat OEM IAM reference 62822JD20A 62822JD20A
There are 3 people interested in this product
| Model: | QASHQAI (J10) |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | SJNFBAJ10U1441989 |
| Color: | GREY |
| Power: | 141CV 104KW |
| Engine code: | MR20 |
| Mileage: | 182.000 |
| Brand Ref.: | 62822JD20A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Model: | QASHQAI (J10) |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | SJNFBAJ10U1441989 |
| Color: | GREY |
| Power: | 141CV 104KW |
| Engine code: | MR20 |
| Mileage: | 182.000 |
| Brand Ref.: | 62822JD20A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |