7M0857511A * DIRT MARKS. Second-hand interior mirror spare part for seat ibiza (6k1) 1.4 16v OEM IAM reference 7M0857511A 7M0857511A
There are 2 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZ2R151131 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | AUA |
| Mileage: | 242.000 |
| Brand Ref.: | 7M0857511A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 380 |
| SubSubWarehouse: | 100045548 |
| Model: | IBIZA (6K1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZ2R151131 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | AUA |
| Mileage: | 242.000 |
| Brand Ref.: | 7M0857511A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 380 |
| SubSubWarehouse: | 100045548 |