54137145920 ELECTRIC MOTOR REF: 1722063A *UPHOLSTERY WITH DIRT MARKS AND WEAR, SEE PHOTOS. Replacement electric sunroof for bmw 3 coupé (e92) 320 d OEM IAM reference 7046159 54137145920 1722063A WEBASTO
There are 2 people interested in this product
| Model: | 3 Coupé (E92) |
| Version: | 320 d |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2008 |
| Chassis: | WBAWD11010P197607 |
| Color: | RED |
| Power: | 177CV 130KW |
| Engine code: | N47D20A |
| Mileage: | 264.000 |
| Brand Ref.: | 54137145920 |
| Equivalence Ref.: | 1722063A WEBASTO |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 404 |
| SubSubWarehouse: | 100036319 |
| Model: | 3 Coupé (E92) |
| Version: | 320 d |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2008 |
| Chassis: | WBAWD11010P197607 |
| Color: | RED |
| Power: | 177CV 130KW |
| Engine code: | N47D20A |
| Mileage: | 264.000 |
| Brand Ref.: | 54137145920 |
| Equivalence Ref.: | 1722063A WEBASTO |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 404 |
| SubSubWarehouse: | 100036319 |