22560R18100H 225/60R18100H 20% WEAR PIRELLI TYRES -- SCORPION VERDE -- FROM 2023. Second-hand tyre(s) part for Toyota RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) OEM IAM reference 22560R18100H
There are 2 people interested in this product
| Model: | RAV 4 V (_A5_, _H5_) |
| Version: | 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) |
| Fuel: | Petrol/electric |
| Year of manufacture: | 2019 |
| Chassis: | JTMY23FVX0D015440 |
| Color: | GREY |
| Power: | 178HP 131KW |
| Engine code: | A25A |
| Mileage: | 78.000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 449 |
| SubSubWarehouse: | 100043484 |
| Model: | RAV 4 V (_A5_, _H5_) |
| Version: | 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) |
| Fuel: | Petrol/electric |
| Year of manufacture: | 2019 |
| Chassis: | JTMY23FVX0D015440 |
| Color: | GREY |
| Power: | 178HP 131KW |
| Engine code: | A25A |
| Mileage: | 78.000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 449 |
| SubSubWarehouse: | 100043484 |