6K0820411 --- 660662VG --- CA1209 530X365X20 MM. Second-hand replacement air conditioning condenser / radiator for SEAT Ibiza (6K1) 1.4 16V OEM IAM reference 6K0820411 660662V VALEO
There are 3 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZ2R004753 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | AUA |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 660662V |
| Equivalence Ref.: | VALEO |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 430 |
| SubSubWarehouse: | 100041556 |
| Model: | IBIZA (6K1) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZ2R004753 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | AUA |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 660662V |
| Equivalence Ref.: | VALEO |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 430 |
| SubSubWarehouse: | 100041556 |