REF CLUTCH DISC: 3082000491 -- 4T3615 REF PRESSURE PLATE: 1878002521 -- 708L15. Second-hand clutch kit replacement for peugeot 206 hatchback (2a/c) 1.4 16v OEM IAM reference 3082000491 1878002521 SACHS
There are 3 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF32HKFUF44151637 |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 1878002521 |
| Equivalence Ref.: | SACHS |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 411 |
| SubSubWarehouse: | 100037813 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF32HKFUF44151637 |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 1878002521 |
| Equivalence Ref.: | SACHS |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 411 |
| SubSubWarehouse: | 100037813 |