93 CM LENGTH - 23 MM BAR DIAMETER WITH ABS. 26 MM DIAMETER -- 25 TEETH STUB AXLE SIDE. 23 MM DIAMETER -- 22 TEETH GEARBOX SIDE. APPROXIMATE MEASUREMENTS. Second-hand right front driveshaft for suzuki swift berlina (mz) 1.3 16v cat OEM IAM reference
There are 3 people interested in this product
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | TSMMZC11S00109746 |
| Power: | 92CV / 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | TSMMZC11S00109746 |
| Power: | 92CV / 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |