F09702159100 - 9656819980 - 0248P7 *VALVE COVER SEE PHOTO No. 5. Second-hand rocker cover for peugeot 807 (eb_) 2.0 16v OEM IAM reference F09702159100 0248P7
There are 5 people interested in this product
| Model: | 807 (EB_) |
| Version: | 2.0 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | VF3EBRFJC13322389 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | RFJ (EW10A) |
| Mileage: | 291.000 |
| Brand Ref.: | 0248P7 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 464 |
| SubSubWarehouse: | 100049804 |
| Model: | 807 (EB_) |
| Version: | 2.0 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | VF3EBRFJC13322389 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | RFJ (EW10A) |
| Mileage: | 291.000 |
| Brand Ref.: | 0248P7 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 464 |
| SubSubWarehouse: | 100049804 |