R2AX13330A INTERCOOLER HOSE CLAMP 2 PINS. Second-hand hose for Mazda CX-7 (ER) 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) OEM IAM reference R2AX13330A R2AX13330A
There are 3 people interested in this product
| Model: | CX-7 (ER) |
| Version: | 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | JMZERH9A600241419 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 173CV 127KW |
| Engine code: | R2 |
| Mileage: | 123.000 |
| Brand Ref.: | R2AX13330A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 531 |
| SubSubWarehouse: | 100125850 |
| Model: | CX-7 (ER) |
| Version: | 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | JMZERH9A600241419 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 173CV 127KW |
| Engine code: | R2 |
| Mileage: | 123.000 |
| Brand Ref.: | R2AX13330A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 531 |
| SubSubWarehouse: | 100125850 |