BASKET 44 C. Second-hand front left wheel arch for seat ibiza (6k) 1.8 cat (abs. adz) OEM IAM reference 6K0809961A 6K0809961A
There are 2 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.8 CAT (ABS. ADZ) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1994 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZZR110001 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 90CV 66KW |
| Engine code: | ABS |
| Mileage: | 160.000 |
| Brand Ref.: | 6K0809961A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 584 |
| SubSubWarehouse: | 100302237 |
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.8 CAT (ABS. ADZ) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1994 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZZR110001 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 90CV 66KW |
| Engine code: | ABS |
| Mileage: | 160.000 |
| Brand Ref.: | 6K0809961A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 584 |
| SubSubWarehouse: | 100302237 |