60583633SX - 60660127. Second-hand rear left wheel arch for alfa romeo spider (163) 1.8 16v cat OEM IAM reference 60583633SX CESTA- 29A
There are 2 people interested in this product
| Model: | SPIDER (163) |
| Version: | 1.8 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | ZAR91600006067958 |
| Color: | RED |
| Power: | 144CV 106KW |
| Engine code: | AR32201 |
| Mileage: | 123.026 |
| Equivalence Ref.: | CESTA- 29A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 584 |
| SubSubWarehouse: | 100301886 |
| Model: | SPIDER (163) |
| Version: | 1.8 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | ZAR91600006067958 |
| Color: | RED |
| Power: | 144CV 106KW |
| Engine code: | AR32201 |
| Mileage: | 123.026 |
| Equivalence Ref.: | CESTA- 29A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 584 |
| SubSubWarehouse: | 100301886 |