51786918 * WITH SLIGHT CRACK SEE PHOTO. Second-hand front right wheel arch for lancia ypsilon (843_) 1.3 d multijet (843.axe11, 843.axe1a) OEM IAM reference 51786918 CESTA 12 A
There are 2 people interested in this product
| Model: | YPSILON (843_) |
| Version: | 1.3 D Multijet (843.AXE11, 843.AXE1A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | ZLA84300003109042 |
| Power: | 90CV 66KW |
| Engine code: | 199A3000 |
| Mileage: | 143.000 |
| Equivalence Ref.: | BASKET 12 A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 584 |
| SubSubWarehouse: | 100301687 |
| Model: | YPSILON (843_) |
| Version: | 1.3 D Multijet (843.AXE11, 843.AXE1A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | ZLA84300003109042 |
| Power: | 90CV 66KW |
| Engine code: | 199A3000 |
| Mileage: | 143.000 |
| Equivalence Ref.: | BASKET 12 A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 584 |
| SubSubWarehouse: | 100301687 |