491105358R - A5100303A 491106619R 2 CONNECTORS 9/2 PINS YELLOW RESERVOIR, BLACK CAP *BROKEN CONNECTOR, SEE PHOTO. Power steering pump spare part for Dacia Logan Express (FS_) 1.5 DCI (FS0K) OEM IAM reference 491105358R A5100303A HPI
There are 5 people interested in this product
| Model: | LOGAN EXPRESS (FS_) |
| Version: | 1.5 dCi (FS0K) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | UU1FSDUK544839079 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 68CV 50KW |
| Engine code: | K9KK7 |
| Mileage: | 257.000 |
| Brand Ref.: | A5100303A |
| Equivalence Ref.: | HPI |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 305 |
| SubSubWarehouse: | 100042459 |
| Model: | LOGAN EXPRESS (FS_) |
| Version: | 1.5 dCi (FS0K) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | UU1FSDUK544839079 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 68CV 50KW |
| Engine code: | K9KK7 |
| Mileage: | 257.000 |
| Brand Ref.: | A5100303A |
| Equivalence Ref.: | HPI |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 305 |
| SubSubWarehouse: | 100042459 |