5531162J01 252 MM DIAMETER 21 MM THICK VENTED 54.1 MM HUB DIAMETER 4X100 BOLT PATTERN. Second-hand front brake disc replacement part for Suzuki Swift Berlina (MZ) 1.3 16V CAT OEM IAM reference 5531162J01
There are 2 people interested in this product
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMMZC11S00727531 |
| Color: | GREY |
| Power: | 92CV / 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 194.000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMMZC11S00727531 |
| Color: | GREY |
| Power: | 92CV / 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 194.000 |
| Warranty: | 01-00 |