34211503070 259 MM DIAMETER 10 MM THICKNESS - SOLID 56.1 MM HUB DIAMETER 4 X 100 MM BOLT PITCH. Rear brake disc spare part for mini mini (r50, r53) cooper OEM IAM reference 34211503070
There are 3 people interested in this product
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | WMWRC31030TB30383 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV / 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 263.000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | WMWRC31030TB30383 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV / 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 263.000 |
| Warranty: | 01-00 |