9613539080 , WITH A BROKEN CLIP. Second-hand instrument cluster spare part for citroën ax 1.4 diesel (k9a) OEM IAM reference
There are 4 people interested in this product
| Model: | AX |
| Version: | 1.4 Diesel (K9A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1994 |
| Chassis: | VS7ZAZT0070ZT0354 |
| Color: | RED |
| Power: | 52CV / 38KW |
| Engine code: | K9A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | AX |
| Version: | 1.4 Diesel (K9A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1994 |
| Chassis: | VS7ZAZT0070ZT0354 |
| Color: | RED |
| Power: | 52CV / 38KW |
| Engine code: | K9A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |