893862123 3 PINS 4 DOORS. Second-hand front left central locking motor replacement for audi 90 b3 (893, 894, 8a2) 2.3 e 20v OEM IAM reference 893862123 3 PINS 4 DOORS
There are 4 people interested in this product
| Model: | 90 B3 (893, 894, 8A2) |
| Version: | 2.3 E 20V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1990 |
| Chassis: | WAUZZZ8AZMA141973 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 167CV 123KW |
| Engine code: | 7A |
| Mileage: | 238.000 |
| Brand Ref.: | 3 PINS |
| Equivalence Ref.: | 4 DOORS |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 392 |
| SubSubWarehouse: | 100034362 |
| Model: | 90 B3 (893, 894, 8A2) |
| Version: | 2.3 E 20V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1990 |
| Chassis: | WAUZZZ8AZMA141973 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 167CV 123KW |
| Engine code: | 7A |
| Mileage: | 238.000 |
| Brand Ref.: | 3 PINS |
| Equivalence Ref.: | 4 DOORS |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 392 |
| SubSubWarehouse: | 100034362 |