REF DISC: 684864 -- 24091407 REF HUB: 684846. Spare part for clutch kit for Seat Ibiza (6K) 2.0 16V OEM IAM reference 24091407 VALEO
There are 4 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 2.0 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZXR217242 |
| Color: | YELLOW |
| Power: | 150CV / 110KW |
| Engine code: | ABF |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 2.0 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZXR217242 |
| Color: | YELLOW |
| Power: | 150CV / 110KW |
| Engine code: | ABF |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |