7700437090------2542422A----95A. Alternator spare part for Renault Clio II Phase II (B/CB0) 1.2 OEM IAM reference 7700437090 2542422A VALEO
There are 3 people interested in this product
| Model: | CLIO II (BB_, CB_) |
| Version: | 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF1BB05CF27657583 |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | D4FB7 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 2542422A |
| Equivalence Ref.: | VALEO |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 366 |
| SubSubWarehouse: | 100031797 |
| Model: | CLIO II (BB_, CB_) |
| Version: | 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF1BB05CF27657583 |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | D4FB7 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 2542422A |
| Equivalence Ref.: | VALEO |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 366 |
| SubSubWarehouse: | 100031797 |