CLIMATE CONTROL TEMPERATURE SENSOR. T1000212E -- 05100722521. Replacement sensor for peugeot 308 i (4a_, 4c_) 1.6 16v OEM IAM reference 05100722521 784311A VALEO
There are 2 people interested in this product
| Model: | 308 I (4A_, 4C_) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | VF34A5FWC55048755 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 120CV 88KW |
| Engine code: | 5FW |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 784311A |
| Equivalence Ref.: | VALEO |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 434 |
| SubSubWarehouse: | 100042218 |
| Model: | 308 I (4A_, 4C_) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | VF34A5FWC55048755 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 120CV 88KW |
| Engine code: | 5FW |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 784311A |
| Equivalence Ref.: | VALEO |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 434 |
| SubSubWarehouse: | 100042218 |