209203D. Brake vacuum pump spare part for Citroën AX 1.4 Diesel (K9A) OEM IAM reference
There are 2 people interested in this product
| Model: | AX |
| Version: | 1.4 Diesel (K9A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1992 |
| Chassis: | VS7ZAZU0021ZU4483 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 52CV / 38KW |
| Engine code: | K9A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | AX |
| Version: | 1.4 Diesel (K9A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1992 |
| Chassis: | VS7ZAZU0021ZU4483 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 52CV / 38KW |
| Engine code: | K9A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |