3748073H20. Replacement airbag clock spring for suzuki swift berlina (mz) 1.3 16v cat OEM IAM reference 3748073H20
There are 2 people interested in this product
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | TSMMZA11S00312715 |
| Color: | ORANGE |
| Power: | 92CV / 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | TSMMZA11S00312715 |
| Color: | ORANGE |
| Power: | 92CV / 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |