IT IS ADVISABLE TO CONFIRM THE COMPATIBILITY OF THE PART AS THIS TYPE OF PART CANNOT BE RETURNED. Spare part of rear exhaust pipe for suzuki sx4 rw (ey) 1.6 16v cat OEM IAM reference CESTA 1B
There are 2 people interested in this product
| Model: | SX4 RW (EY) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMEYB21S00359369 |
| Power: | 107CV 79KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Equivalence Ref.: | CESTA 1B |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | SX4 RW (EY) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMEYB21S00359369 |
| Power: | 107CV 79KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Equivalence Ref.: | CESTA 1B |
| Warranty: | 01-00 |