GY82A - 16400P9LE01. Replacement throttle body for honda civic vi fastback (ma, mb) 1.5 16v (mb3) OEM IAM reference 16400P9LE01 GY82A DELLORTO
There are 3 people interested in this product
| Model: | CIVIC VI Fastback (MA, MB) |
| Version: | 1.5 16V (MB3) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | SHHMB37500U008876 |
| Power: | 114HP 84KW |
| Engine code: | D15Z8 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | GY82A |
| Equivalence Ref.: | DELLORTO |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 551 |
| SubSubWarehouse: | 100199635 |
| Model: | CIVIC VI Fastback (MA, MB) |
| Version: | 1.5 16V (MB3) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | SHHMB37500U008876 |
| Power: | 114HP 84KW |
| Engine code: | D15Z8 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | GY82A |
| Equivalence Ref.: | DELLORTO |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 551 |
| SubSubWarehouse: | 100199635 |