5271038200. Second-hand rear left stub axle replacement part for Hyundai Sonata (Y4) 2.0 16V CAT OEM IAM reference 5271038200 1CZ5A
There are 2 people interested in this product
| Model: | SONATA (Y4) |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | KMHEN41BPYA178083 |
| Power: | 136CV 100KW |
| Engine code: | G 4JP |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 1CZ5A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 407 |
| SubSubWarehouse: | 100037086 |
| Model: | SONATA (Y4) |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | KMHEN41BPYA178083 |
| Power: | 136CV 100KW |
| Engine code: | G 4JP |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 1CZ5A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 407 |
| SubSubWarehouse: | 100037086 |